....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe Radio
Mam takie pytanko...
Co wy na to jeśli założylibysmy nasze takie forumowe radio?
Już wyjaśniam o co chodzi.
Można by założyć na jednym z portali radio, gdzie chętni użytkownicy z naszego forum, raz na jakiś czas poprowadzili by swoją audycję, albo po prostu puścili by trochę muzyczki, gdzie można by było posłuchać i pokomentować między sobą. Jako że u nas są już praktykujący radiowcy jak Mateuszek czy soberTOMek, to może od czasu do czasu pograli by gościnnie w naszym forumowym radiu. Oprócz tego jeśli ktoś inny by chciał to też mógłby np. Kacper  Rolleyes albo ja. 
Bo jest taka możliwość, mam założone już radio pod nazwą musictop. Można by od czasu do czasu posłuchać czegoś od forumowiczów.
Założylibyśmy dział z radiem i w jednym wątku każdy wpisywał by datę i godz. kiedy coś zagra, a w drugim komentowalibyśmy co akurat leci. 

Dajcie znać co myślicie.
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł :-)
Odpowiedz
Zaraz więcej info...
Odpowiedz
Fajnie że Kacprowi się podoba. Wink
Nie wiem jak tam chłopaki mają u siebie. Tutaj wystarczy zainstalowany Winamp z wtyczką, no i trochę muzy na kompie. 
Serwer jest na razie próbny, ale wykupienie serwera to tylko 6 zl. Wykupię go jak skończy się darmowy.
Dzisiaj o godz. 20 odpalę na godzinkę, zobaczycie jak wygląda radio musictop, wkleję link do niego.
Mam nadzieję że uda mi się zaszczepić w was coś takiego, bo naprawdę fajnie czasem by było gdybym np. wieczorem usiadł sobie w fotelu i posłuchał jak któryś z kolegów ponadaje trochę fajnej muzy z forumowego radia....
Po prostu musimy znowu coś zrobić aby to forum było zupełnie inne od pozostałych... Tongue
Odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysł. Smile
Jutro w godzinach popołudniowych, jeżeli serwer będzie do dyspozycji, to prosiłbym o namiary na PW Smile
A jaka przepustowością / jakością / próbkowaniem będzie można maksymalnie nadawać?
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
(10-17-2017, 19:08:49)Mateuszek92 napisał(a): Bardzo ciekawy pomysł. Smile
Jutro w godzinach popołudniowych, jeżeli serwer będzie do dyspozycji, to prosiłbym o namiary na PW Smile
A jaka przepustowością / jakością / próbkowaniem będzie można maksymalnie nadawać?

Wszystkie namiary dam ci jeszcze dzisiaj tak po 21. Bo wtedy skończę pierwsze nadawanie. Już się nie mogę doczekać jak coś odpalisz ... Big Grin
Odpowiedz
No świetny pomysł Wink
Odpowiedz
Fajny pomysł! Na razie jakby co zostaję w swoim radiu
Odpowiedz
(10-17-2017, 20:15:06)Karol napisał(a): Fajny pomysł! Na razie jakby co zostaję w swoim radiu

Zawsze możesz jedną z audycji grać tutaj. Idealnie nadałaby się Liga Hitów Smile
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
(10-17-2017, 20:16:16)Mateuszek92 napisał(a):
(10-17-2017, 20:15:06)Karol napisał(a): Fajny pomysł! Na razie jakby co zostaję w swoim radiu

Zawsze możesz jedną z audycji grać tutaj. Idealnie nadałaby się Liga Hitów Smile

Wiem! Nawet możemy zrobić że Ligę Hitów ze swojego  radia poprowadzę,a z forum Musictop to samo notowanie poprowadzi prowadzący radia Musictop.To tak jak Gorąca 20 z lokalnymi prowadzącymi przed sieciowanie my.Lub ewentualnie Tune Listę
Odpowiedz