....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości na Forum
Witajcie...Chciałem poruszyć kilka tematów. 
Zaczne od pierwszego, założyłem nowy temat na Forum tj. "Musictop News". Chciałbym aby w tym temacie były zgłaszane przeróżne newsy. Nie ważne czy to zapowiedzi nowych piosenek, płyt czy filmów czy nawet wiadomości sportowe. Często informujecie o tym na Shoutboxie, ale tam jest spory ruch i te newsy szybko giną, a napewno nie wszyscy wertują shoutboxowe rozmowy ileś tam do tyłu...a tak te newsy będą widoczne w wątku. Jestem pewien że niektóre osoby z forum będą mocno aktywne w tym wątku... Smile

Za chwilę kolejna sprawa....
Odpowiedz
Teraz druga sprawa (a mam jeszcze jedną   Big Grin ).

Chciałbym aby pojawiło się więcej ciekawych rzeczy, zabaw...(nie wiem jak to nazwać) na forum. Dlatego chciałbym wam zaproponowac pewną nową zabawę. Jeszcze nie wiem jak to nazwać, ale to coś jak pojedynek piosenek, z którego wyjdzie wreszcie przebój miesiąca. 
Na początku każdego tygodnia wylosujemy lub wybierzemy 2, 3 lub 4 forumowiczów (w zależności od frekwencji lub chęci uczestnictwa). Te wybrane osoby podadzą po 5 piosenek które w tym tygodniu powalczą o zwycięstwo. W następnym tygodniu kolejni forumowicze podadzą swoje typy. Ale żeby było ciekawiej te osoby, które podadzą swoje typy nie będą mogły głosować na swoje propozycje. Powiedzmy że 2 najlepsze piosenki wejdą do finału, który odbędzie się pod koniec miesiąca i wtedy wyłonimy 1 zwycięzce (przebój miesiąca). I tak w każdym miesiącu, a wygrane piosenki na koniec roku powalczą o zwcięstwo w całym roku. 

I jeszcze jedna spraweczka...

Zawsze chciałem aby na naszym forum odbywały się co jakiś czas tzw. Grand Prix. To znaczy wybory uczestników forum na najlepszego piosenkarza, piosenkarkę, piosenkę, płytę itd. Można by to organizować 4 razy do roku tj. jak cztery pory roku: na wiosnę, lato, jesień i zimę. W tym czasie wybierali byśmy najlepszych artystów właśnie wiosny, lata itd. każdy plebiscyt mógłby poprowadzić kto inny, aby było ciekawiej. Kategorie w jakich byśmy wybierali i głosowali oczywiście byśmy przedyskutowli na forum. Tak samo z nazwą, sami byśmy ją wybrali między sobą.
    Jako że wielką popularnościa cieszą się nasze forumowe listy przebojów to jeszcze coś innego może by się przyjęło. Tak aby było ciekawiej na forum. Aby nasze forum było jeszcze ciekawsze i bardziej okazałe. Zachęcam do dyskusji...Co wy na to?

I jeszcze coś...jeśli ktoś ma jakiś pomysł na coś...chciałby coś nowego zaproponować i poprowadzić to piszcie...
Odpowiedz
Dobry pomysł Smile
Odpowiedz
(03-22-2018, 18:09:45)Kuba1201 napisał(a): Dobry pomysł Smile

Bardzo się cieszę...
Odpowiedz
Świetne pomysły @Cross. Jestem na tak Smile
Odpowiedz
No to super...to wystarczy wymyśleć nazwy i działamy...nie ma na co czekać. Z pierwszym pomysłem można wystartować by już od kwietnia.
Odpowiedz
W sumie bardzo ciekawe pomysły Cross, zwłaszcza z tymi przebojami miesiąca. I oczywiście w miarę możliwości czasowych będę w tym uczestniczył. Smile
Ja dawno temu miałem taki pomysł (jak miałem więcej czasu) aby utworzyć tak zwaną Ligę Mistrzów. Dana edycja opierałaby się na jakimś gatunku muzycznym, albo specyfikacji - np jedna edycja "Oldies", druga edycja - "Dance", następna - "PL"
Wizualnie widziało mi się to tak, że byłyby cztery grupy po czterech wykonawców, i z grup wychodziłyby dwaj najlepsi. Później losowanie ćwierćfinałów, półfinały i oczywisty finał.
Głosowanie odbywałoby się na zasadzie głosowania tygodniowego (priv, sonda, inna opcja), no chyba, że byłaby wersja radiowa, to głosowanie odbywałoby się w trakcie audycji.
Na jedną audycje dawałoby się dwie grupy, i taka zabawa trochę by potrwała więc nudów by pewnie nie było. Ale to takie moje stare rozmyślenia, jak człowiek chciał być kreatywny Wink
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
(03-22-2018, 20:00:30)Mateuszek92 napisał(a): W sumie bardzo ciekawe pomysły Cross, zwłaszcza z tymi przebojami miesiąca. I oczywiście w miarę możliwości czasowych będę w tym uczestniczył. Smile
Ja dawno temu miałem taki pomysł (jak miałem więcej czasu) aby utworzyć tak zwaną Ligę Mistrzów. Dana edycja opierałaby się na jakimś gatunku muzycznym, albo specyfikacji - np jedna edycja "Oldies", druga edycja - "Dance", następna - "PL"
Wizualnie widziało mi się to tak, że byłyby cztery grupy po czterech wykonawców, i z grup wychodziłyby dwaj najlepsi. Później losowanie ćwierćfinałów, półfinały i oczywisty finał.
Głosowanie odbywałoby się na zasadzie głosowania tygodniowego (priv, sonda, inna opcja), no chyba, że byłaby wersja radiowa, to głosowanie odbywałoby się w trakcie audycji.
Na jedną audycje dawałoby się dwie grupy, i taka zabawa trochę by potrwała więc nudów by pewnie nie było. Ale to takie moje stare rozmyślenia, jak człowiek chciał być kreatywny Wink

Mateusz, ale wiesz co...to normalnie pomysł mega jest...
I według mnie nic nie stoi na przeszkodzie aby go wdrożyć w życie. Oczywiście jesli się zgodzisz, bo to przecież twój pomysł. A jeśli nie miałbyś czasu go poprowadzić to może znalazłby się inny chętny...Bo sama idea jest świetna...
Odpowiedz
No oczywiście, nie mam nic przeciwko Smile Niech jeszcze inni się wypowiedzą. Jeżeli będzie odzew na Tak, to jeszcze organizacja audycji (jedna w tygodniu) i będzie dobrze.
W trakcie audycji grałoby się na dany pojedynek, po dwa utwory jakiegoś wykonawcy na zasadzie "bezpośrednich pojedynków" i w tym czasie odbywałoby się głosowanie na danego wykonawce.
Później utworzyłoby się tabelę i wpisywałoby się wyniki (tak jak w meczu piłkarskim). Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1pkt, za przegraną 0pkt.
CHR HD TOP 30 - Teraz, co tydzień w sobotę.
Odpowiedz
Na początku chciałem zaznaczyć, że bardzo podoba mi się dział z newsami, ale mam jedno ale. Zamiast jednego wspólnego tematu utworzyłbym trzy (albo i cztery) oddzielne: "Muzyka", "Film/Serial", "Sport", "Inne". Głównie dlatego, że zrobi się bałagan i pomieszanie z poplątaniem, a ja jestem zwolennikiem porządku i estetyki Wink
Odpowiedz