Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć!
Jestem Kuba, zapewne duża część z was mnie kojarzy, bo zdarzało mi się pisać na forum Muzycznej Galaktyki. Tamto miejsce powoli zmienia się w ruinę, ale moja lista jeszcze żyje i będę chciał ją wam prezentować. Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy Tongue
Odpowiedz
Cześć Kuba Smile
Najblisze moje audycje w Radiu MusicTop:
27 kwietnia - Lista Dance Classics Charts (19:00 - 22:00)
4 maja - Lista Hot Charts (18:30 - 22:00)
Odpowiedz
Witamy, witamy Smile

A ja kojarzę Cb -pod innym nickiem- jeszcze za czasów społeczności RMF MAXXX Piwko2
Tak jak pisałem, jak pojawi się @Cross to założy Ci Twój dział i będziesz mógł zaprezentować nam notowania swojej pierwiastkowej listy Muza
W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(03-01-2018, 20:03:47)ZdroweJelitaShakiry napisał(a): Jestem Kuba, zapewne duża część z was mnie kojarzy, bo zdarzało mi się pisać na forum Muzycznej Galaktyki. Tamto miejsce powoli zmienia się w ruinę, ale moja lista jeszcze żyje i będę chciał ją wam prezentować. Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy Tongue

Znany również pod nickiem Grott! Smile
Super, że do Nas dołączyłeś. Kuba ma bardzo ciekawą listę przebojów, i na pewno będzie się wyróżniać Smile
Mój osobisty serwer - https://chrhd.panelradiowy.pl/radio

Audycje także na - https://musictop.panelradiowy.pl/radio
Odpowiedz
No to nie jestem już jedynym Jakubem na tym forum Smile
Odpowiedz
Hej, miło przywitać kogoś nowego. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na długo i będziesz regularnie wrzucał swoje notowania Big Grin
Przy okazji, bardzo fajny nick Tongue
Odpowiedz
Ciężko nie kojarzyć tego nicku :>
Odpowiedz
Witamy witamy...Życzę dużo owocnych postów... Hejka
Odpowiedz
Witam.
Jak dla ,mnie to bardzo dziwny nick.
Odpowiedz