Najbliższe audycje w forumowym radiu: Klubowa 15-ka Pt - 16:00, Lista DCC Pt - 17:00, Plus Minus Pt - 20:00
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe TOP50
Nie rozumiem tego, że będą dwie prawie takie same listy (jedyna różnica to inny system głosowania (przez wstawianie notowań), a druga jest taka, że mogą być powroty).
Odpowiedz
Czemu 2 takie same ?
To będzie coś takiego co ja liczyłem na pewnym forum...

W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

Odpowiedz
(01-21-2018, 19:41:14)soberTOMek napisał(a): Czemu 2 takie same ?
To będzie coś takiego co ja liczyłem na pewnym forum...

W obu będą może nie takie same, ale duża liczba utworów będzie wspólna z MT30.
Odpowiedz
Oczywiście ja nie mam nic przeciwko. Oby tylko Gaspardowi nie przeszedł zapał po kilku notowaniach, bo nie chciałbym aby pomysł ten jeśli już wystartuje, to żeby po kilku notowaniach musiał być usuwany. Jeśli jesteś pewien i podejmujesz się zadania to daj znać a załóżę nowy dział.
Odpowiedz
No cóż, postaram się podjąć prowadzenia tego na przynajmniej pół roku. Jeśli zainteresowanie będzie zerowe, wtedy najwyżej sobie odpuszczę. Mam nadzieję, ze takowa sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca Wink
Od razu zaznaczam, że notowania nie będą publikowane regularnie, ponieważ muszę mieć czas na poczekanie aż wszyscy wrzucą swoje notowania oraz zliczenie ich
Odpowiedz
Pojawiło się pierwsze notowanie - [LINK]
Odpowiedz