....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe Wybory 2020
W styczniu mija 2 lata kadencji aktualnej Administracji Forum Musictop.
   Jak wiecie czas wybrać nowe władze lub pozostawić te same - na funkcjach Moderatorów.

Wybory przeprowadzimy 10 stycznia 2020 - szczegóły wkrótce.
Odpowiedz
Z dniem 10 stycznia obecne osoby które są moderatorami forum, przestaną pełnić tę funkcję.
   Dlatego osoby chętne do zostania moderatorem proszę o wiadomość prywatną do mnie.
Można również zgłosić inną osobę, jeśli uważacie że ktoś powinien zostać moderatorem.
Osoby które są moderatorami i nadal chcą pozostać w Administracji forum, również proszę o zgłoszenie swojej kandydatury do mnie na PW.

Czekam na zgłoszenia... Smile
Odpowiedz
Taka mała informacja na dzisiejszy wieczór. 
10 stycznia przypada na jutro, zatem w dniu jutrzejszym przedstawię (około godz.20:00 - 20:30) nowych moderatorów Forum Musictop.
   Jako że nie było dużo zgłoszeń, to wybory nie będą potrzebne.
Z osobami, które zgodziły się zostać moderatorami, mam już przegadane, tak że wszystko jasne. A kto to będzie to ujawnię to jutro wieczorem. Ich kadencja potrwa, jak zawsze, czyli 2 lata.  Tongue
Odpowiedz
Witam wszystkich.

Tak jak było zapowiedziane, 10 stycznia przedstawiam wam nową Administrację forum.
  Mamy 2 nowych Moderatorów, oraz nowego Super Moderatora.
Od dzisiaj nowym Super Moderatorem forum Musictop zostaje Kacper130700. 
Kacper jak nikt zasługuje na to aby być Super Moderatorem, ponieważ bardzo mi we wszystkim pomagał przez ostatnie lata, i decyzja o mianowaniu go na to stanowisko forumowe, przyszła mi bardzo łatwo.

Od dzisiaj mamy także 2 nowych moderatorów. Od razu chciałbym podziękować im za to, że zdecydowali się podjąć rękawicę i dołączyć do nas. Są to Kuba1201 oraz Marcineq. Bardzo gorąco chciałbym ich przywitać w Ekipie Forum.
  Od dzisiaj można z różnymi sprawami oraz problemami zgłaszać się do nich.

Na koniec bardzo dziękuję odchodzącym moderatorom za wspólne 2 lata. W szczególności chciałbym podziękować soberTOMkowi, który zrobił bardzo dużo dobrego dla tego forum. Napewno o tym nie zapomnimy.

Cross  Rolleyes
Odpowiedz
Jeszcze raz dziękuję @Cross za mianowanie mnie na Super Moderatora Smile

@Kuba1201 i @Marcineq
Fajnie, że zdecydowaliście się zostać nowymi Moderatorami tego forum Smile
Muzyka klubowa jest THE BEST Smile
Odpowiedz
(01-11-2020, 01:59:48)kacper130700 napisał(a): Jeszcze raz dziękuję @Cross za mianowanie mnie na Super Moderatora Smile

@Kuba1201 i @Marcineq
Fajnie, że zdecydowaliście się zostać nowymi Moderatorami tego forum Smile

Proszę bardzo, zasłużyłeś...
Odpowiedz