....
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Przebojów RM Top 40 .Notowanie 2293
[Obrazek: lightbulb.gif]40.NP.2.FILV & Edmofo & Emma Peters- Clandestina.
[Obrazek: star.gif]39.N.1.Marco Borsato & Snelle & John Ewbank - Lippenstift.
[Obrazek: star.gif]38.N.1.Gabry Ponte & Lum!x - Monster.
37.21.7.Paweł Domagała - Żmijowisko.
[Obrazek: star.gif]36.N.1.Parah Dice & Imanbek- Hot.
[Obrazek: lightbulb.gif]35.NP.5.Maroon 5 - Memories.
34.37.2.Sigala & Ella Henderson- We Got Love.
33.32.2.Tones and I - Johnny Run Away.
32.33.2.Lewis Capaldi- Before You Go.
[Obrazek: star.gif]31.N.1.Tyga- Ayy Macarena.
-----------------------------------------------------------------------------------------
30.29.4.Daria Zawiałow- Punk Fu !
[Obrazek: star.gif]29.N.1.Gromee- Share The Joy.
28.22.6.Camila Cabello- Liar.
27.17.12.VIZE & Laniia- Stars.
[Obrazek: star.gif]26.N.1.KSHMR & Marnik- Alone.
25.39.2.Trevor Daniel -Falling.
24.18.10.Tiesto & Mabel - God is A Dancer.
23.16.3.Travis Scott- Highest in the Room.
22.27.4.Black Eyed Peas & J Balvin - Ritmo.
[Obrazek: star.gif]21.N.1.Lost Frequencies & Mokita- Black & Blue.
---------------------------------------------------------------------------------------------
20.26.7.Ania Dąbrowska  & Grubson - 1800 Gramów (Gdy wiem,że jesteś).
19.20.2.Robbie Williams & Jamie Callum - Merry Xmas Ewerybody.
18.19.8.C- Bool & Giang Pham - La La Love.
[Obrazek: star.gif]17.N.1.Tymek & Deys & Big Scythe- Anioły i demony.
16.14.3.Dawid Podsiadło - Najnowszy klip.
15.12.2.James Blunt- The Truth.
[Obrazek: star.gif]14.N.1.The Weeknd- Blinding Lights.
13.15.11.Baranovski- Czułe miejsce.
12.9.13.Ava Max - Torn.
11.8.26.Daria Zawiałow- Hej Hej !
------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.11.4.Coldplay- Orphans.
 9.10.4.Cleo- Dom.
 8.3.9.Madison Mars & Little League- New Vibe Who Dis.
 7.13.3.Arizona Zervas - Roxanne.
 6.5.7.Meduza & Becky Hill & Goodboys - Lose Control.
 5.7.5.Dua Lipa- Don't Start Now.
 4.1.13.Post Malone- Circles.
 3.6.4.Billie Eilish - Everything I Wanted.
 2.2.14.Tones and I - Dance Monkey.
 1.4.5.Viki Gabor- Superhero.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album tygodnia : [Obrazek: rainbow.gif]
Coldplay- Everyday Life.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
POCZEKALNIA :
* Ava Max - Salt.
* Aron Chupa & Little Sis Nora- Hole in the Roof.
* Liam Payne- All I Want (For Christmas).
* Harry Styles- Adore You.
* Alice Merton - Easy.
* Jonas Brothers - Like It's Christmas.
* Rene Park- Trip to the Red Planet.
* Blaikz- The Night.
* Dan Kers- Back in U S A.
* Mario Beck- Nothing.
* Roksana Węgiel - Potrafisz.
* Mikolas Josef- Colorado.
* Katy Perry- Cozy Little Christmas.
* Panic ! At The Disco- Into The Unknown.
* Sigrid- Sight of You.
* Yola- Shady Grove.
* White Reaper- Real Long Time.
* Flume & Vera Blue- Rushing Back.
* Jessica Mauboy- Little Things.
* Kush Kush - I'm Blue.
-----------------------------------------------------------------------
POWER PLAY (Gram na siłę) :[Obrazek: thumbsup.gif]
Post Malone & Ozzy Osbourne & Travis Scott- That What You Want.
No nie wierzę!!!! Lippenstift debiutuje w liście Horngachera co mnie absolutnie spowodował szok i uśmiechnięta buzię na twarzy. Teraz to jest mój faworyt i trzymam kciuki,żeby trafił na podium,a nawet na miejsce pierwsze
Tune Lista - 30.04.2020: Coming Soon
Odpowiedz
@ Karol.
No słucham tez ostatnio częściej holenderskich stacji i z racji ,że utwór ten często tam się przewija tak jakoś głębiej utkwił mi w pamięci. Z tym ,że Karol nie obiecuję ,że będzie to u mnie jakiś wielki hit. Po prostu doceniłem to jakim wielkim przebojem jest u ciebie i postanowiłem dać też zaistnieć utworowi " Lippenstift" na mojej Liście...
Ale cieszy mnie to ,że ty się z tego powodu cieszysz...
Odpowiedz
Cieszę się że Dance Monkey wreszcie opuściło szczyt. Przeceniony kawałek, zdecydowanie. Ale raczej nikt mu nie zagrozi w podsumowaniu. Teraz pierwsze miejsce prezentuje się świetnie, ale trzymam mocno kciuki za Billie. Kapitalny utwór.
Z pierwszej dyszki Cleo zasługuje na pochwałe, mało lubię jej twórczość ale ta piosenka jest świetna.
Słabo poradziło sobie Liar, a myślałem że może być to spory hit u Ciebie.
Odpowiedz
Ogólnie cała płyta Tones and I w miarę do posłuchania.Jest na niej jeszcze kilka perełek...Polecam.
Viki Gabor tak jak przed rokiem Roksana Węgiel oczarowała mnie swoim głosem i nie przeciętnym talentem...
Na Billie Eilish też przyjdzie czas .Jej poprzednie kawałki słuchałem z zaciekawieniem."Everything I Wanted" słucham z wielką przyjemnością i mam nadzieję ,że nadal będę słuchał jej kawałków tylko w radiu bez oglądania jej infantylnych videoclipów...
Cleo jak zawsze w wielkiej formie.Natomiast "Liar" niczym specjalnym mnie do siebie nie przekonało. Zwykły utwór jakich wiele.
Odpowiedz
Cieszę się, że mamy wspólny numer 1 i oby takich przypadków było jak najwięcej Smile Taniec małpy znudził mi się, a u Ciebie natomiast to największy przebój w tym roku. Numer 3 okropny. Z nowości na plus "Blinding Lights", "Alone", "Share The Joy", "Ayy Macarena", "Hot" i "Monster". W poczekalni zdecydowanie najlepszym numerem jest "Salt" Avy Max. Może to być wielki przebój w przyszłym roku.
Muzyka klubowa jest THE BEST Smile
Odpowiedz
W tym tygodniu z nowości podoba mi się tylko ta najwyższa, będzie hicior.
Szkoda że spada James Blunt oraz Madison Mars.
Arizona Zervas - zaskoczenie że jest i że już tak wysoko, u nas na forum na razie słabo, ale u mnie w odtwarzaczu już się pojawia, na początku roku może namieszać...
Dua Lipa coraz wyżej, i super.
"Salt" Avy Max bardzo mi się podoba także.
I Power Play też spoko...
Odpowiedz
(12-18-2019, 00:14:55)kacper130700 napisał(a): Cieszę się, że mamy wspólny numer 1 i oby takich przypadków było jak najwięcej Smile Taniec małpy znudził mi się, a u Ciebie natomiast to największy przebój w tym roku. Numer 3 okropny. Z nowości na plus "Blinding Lights", "Alone", "Share The Joy", "Ayy Macarena", "Hot" i "Monster". W poczekalni zdecydowanie najlepszym numerem jest "Salt" Avy Max. Może to być wielki przebój w przyszłym roku.

Rzeczywiście mało  jest takich przypadków kiedy to na obydwu naszych Listach Przebojów króluje ten sam kawałek.No ale "Superhero" to naprawdę superprodukcja...Zakochałem się w tym kawałku po same uszy.Ciekawe  na jak długo  ?...[Obrazek: wink.gif]...
"Dance Monkey" pomimo tego ,że powoli spada w dół to w klasyfikacji na Przebój  Roku 2019 nie ma sobie równych.I to nadal najczęściej odtwarzany kawałek na mojej Play Liście...
Billie Eilish w poprzednich kawałkach nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak w jej najnowszej produkcji :" Everything I Wanted". Dla mnie to bardzo dobry utwór który podoba mi się coraz bardziej...
"Blinding Lights" od pierwszych taktów zrobił na mnie dobre i pozytywne wrażenie. To będzie wielki hit nie tylko u mnie na Liście...
Ava Max kolejny raz na wielki ( + )...
Odpowiedz
Wielki szacunek za najwyższą nowość Smile
Numer pierwszy już słabszy niż przez ostatnie tygodnie, ale nadal może być.
Odpowiedz
(12-18-2019, 00:59:43)Cross napisał(a): W tym tygodniu z nowości podoba mi się tylko ta najwyższa, będzie hicior.
Szkoda że spada James Blunt oraz Madison Mars.
Arizona Zervas - zaskoczenie że jest i że już tak wysoko, u nas na forum na razie słabo, ale u mnie w odtwarzaczu już się pojawia, na początku roku może namieszać...
Dua Lipa coraz wyżej, i super.
"Salt" Avy Max bardzo mi się podoba także.
I Power Play też spoko...

The Weeknd na koniec roku mile mnie zaskoczył. Cała płyta tego artysty na bardzo dobrym poziomie ,a kawałek " Blinding Lights" klasa światowa. Będzie wielki hit...
"The Truth" jeszcze pójdzie w górę.Po prostu w tym tygodniu była dosyć mocna walka w tej części Listy i kawałek ten nieco spasował...Przegrywając między innymi z wyżej wymienionym The Weeknd...
Arizona Zervas .Powiem szczerze ,że powoli zaczyna mi się nudzić..."Roxanne" już słyszałem tyle razy co "Dance Monkey"...Z tą różnicą ,że z "Roxanne" zaiskrzyło znacznie później i zauroczenie nie było aż tak wielkie.Ale na pewno utwór ten jeszcze nie wypadnie poza orbitę mojego zainteresowania...
A jeśli chodzi o Ave i Due no to panie grają swoje...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.